Przedszkole z Oddz. Integracyjnymi im. Jana Pawła II
Aktualności

Sprawozdanie z działalności przedszkola -

I półrocze 2018/2019

Zapraszamy Państwa wraz z dziećmi do włączenia się w Akcję Charytatywną Stowarzyszenia PROSalute.

Prosimy o przynoszenie (do Wychowawczyń Grup) papierowych łańcuchów do 5 stycznia 2019r. Wszystkie łańcuchy zostaną zebrane i zawiezione na miejsce bicia rekordu. Z góry dziękujemy za Państwa wkład i pomoc.

POBAW SIĘ Z DZIECKIEM I WESPRZYJ AKCJĘ!

Z wielką radością informujemy, iż w głosowaniu na Budżet Obywatelski w roku 2018 wygrał projekt nr 5! Dzieki temu zostanie zrealizowana modernizacja przedszkolnego placu zabaw i parkingu! Dziekujemy za oddane głosy!!!

Wyniki głosowania:

========================================================================================================================================

W siedzibie Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku odbyło się  uroczyste podsumowanie konkursu „Stulecie Niepodległości w Barwach Biało-Czerwonych”.  Konkurs został  przygotowany z okazji Święta  3-go Maja oraz Dnia Flagi. Projekt realizowany był przez Wojewodę Podlaskiego, Podlaskiego Kuratora Oświaty oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku.

W konkursie wzięło udział 131 szkół i przedszkoli z województwa podlaskiego. Podczas uroczystości podsumowania 10 szkół i przedszkoli otrzymało nagrody, a 20 szkół i przedszkoli wyróżnienie. Wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni odebrali pamiątkowe grawertony oraz konkursowy folder wraz ze śpiewnikiem pieśni patriotycznych wydanym w ramach projektu.

Wśród  10  nagrodzonych przedszkoli znalazła się nasza placówka. Gratulujemy!!!

Informacja o uroczystości roztrzygnięcia konkursu w TVP3 Białystok pod linkiem:

Do Rodziców.

Informujemy, iż w zakładce dokumenty

znajdują się zaktualizowane:

Roczny Plan Pracy Przedszkola,

Koncepcja Pracy Przedszkola,

Kalendarz Uroczystości i Imprez

oraz Plan Współpracy z Rodzicami

Zapraszamy do lektury!

Dyrekcja Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi

im. Jana Pawła II w Supraślu informuje, iż w zakładce dokumenty

znajdują się aktualne informacje związane z ubezpieczeniem dzieci