Kontakt
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Supraślu
Strona głowna  /  Uroczystości
Uroczystości
 
 
 
 
My to organizujemy...
 

Kalendarz uroczystości w roku szkolnym 2018/2019

w Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Supraślu

 

L.p.

Miesiąc

Uroczystość

Odpowiedzialni za przygotowanie

 

1.

20.09.2018r.

Dzień Przedszkolaka

Magdalena Olifieruk, Justyna Kowalewska

Renata Zbierajewska

Elżbieta Trochimowicz

2.

Październik 2018r.

Jesienny piknik „Dzień pieczonego ziemniaka”

- uroczystość z udziałem Rodziców

 

Elżbieta Pasich,

Marta Czaban,

wszyscy nauczyciele

Renata Zbierajewska

Elżbieta Trochimowicz

3.

Październik 2018r.

Pasowanie na przedszkolaka

- podczas pikniku jesiennego

- uroczystość z udziałem Rodziców

 

Wszyscy nauczyciele „nowych” przedszkolaków

Renata Zbierajewska

Elżbieta Trochimowicz

4.

14 października 2018r.

 

(12.10.2018r.)

DZIEN EDUKACJI NARODOWEJ

Grażyna Rowińska, Małgorzata Prymaka – koordynatorzy, nauczyciele grup starszych

Renata Zbierajewska

Elżbieta Trochimowicz

5.

X 2018r.

DZIEŃ PAPIESKI

Wiesława Chorąży, Małgorzata Szypluk ,

zespół ds. Patrona

Renata Zbierajewska

Elżbieta Trochimowicz

6.

XI 2018r.

Zajęcia otwarte – warsztaty/ szkolenie

z udziałem Rodziców

 

Wszyscy nauczyciele grup

7.

XI 2018r.

Wieczór Pieśni Patriotycznych

- uroczystość z udziałem Rodziców

Anna Puławska,

Agnieszka Masłowiecka,

Wszyscy nauczyciele grup

Renata Zbierajewska

Elżbieta Trochimowicz

7.

25 XI 2018r.

 

(23.11.2018r.)

Dzień Pluszowego Misia

Wszyscy nauczyciele grup

Renata Zbierajewska

Elżbieta Trochimowicz

8.

XII 2018r.

Kalendarz Adwentowy

Magdalena Sokołowska, Joanna Bereś

– pomysły do woreczków

 

9.

6 XII 2018r.

 

MIKOŁAJKI

Magdalena Sokołowska, Joanna Bereś

Renata Zbierajewska

Elżbieta Trochimowicz

10.

XII 2018r.

SPOTKANIA JASEŁKOWE, WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE – imprezy popołudniowe z Rodzicami

 

Nauczyciele wszystkich grup

Renata Zbierajewska

Elżbieta Trochimowicz

11.

11 I 2019r.

 

BAL KARNAWAŁOWY

 

TEATR „CONIECO”

12.

I 2019r.

BIESIADA Z  BABCIĄ I DZIADKIEM

Nauczyciele wszystkich grup

Renata Zbierajewska

Elżbieta Trochimowicz

 

13.

III 2019r.

Dzień Otwarty dla przyszłych przedszkolaków

 

Justyna Kowalewska,

Magdalena Olifieruk,

Grażyna Rowińska,

Małgorzata Prymaka

Renata Zbierajewska

Elżbieta Trochimowicz

14.

III 2019r.

Powitanie Wiosny – Zielony Dzień

w Przedszkolu

Karolina Szczepańska,

Justyna Dekarz

Renata Zbierajewska

Elżbieta Trochimowicz

 

15.

IV 2019r.

WARSZTATY WIELKANOCNE – impreza popołudniowa z Rodzicami

Joanna Lisowska,

Urszula Halicka

nauczyciele wszystkich grup

Renata Zbierajewska

Elżbieta Trochimowicz

16.

V 2019r.

DZIEŃ PATRONA

Wiesława Chorąży,

Małgorzata Szypluk

Zespół ds. patrona

Renata Zbierajewska

Elżbieta Trochimowicz

17.

V 2019r.

„Dzień polskiej Niezapominajki’ - impreza popołudniowa z Rodzicami – MAJÓWKA/FESTYN

 

Joanna Lisowska,

Urszula Halicka

Nauczyciele wszystkich grup

Renata Zbierajewska

Elżbieta Trochimowicz

18.

03-07 VI 2019r.

OBCHODY DNI DZIECKA

Małgorzata Narożna- koordynator,

Nauczyciele wszystkich grup

 

03.06.2019

godz. 9.00

IMPREZA PLENEROWA

 

 

aktorzy Teatru POD ORZEŁKIEM

04.06.2019r.

godz. 9.00

Impreza dotycząca jednego z krajów Unii Europejskiej

 

Elżbieta Pasich,

Marta Czaban

Renata Zbierajewska

Elżbieta Trochimowicz

05.06.2019r.

godz.9.00

Impreza dotycząca jednego z krajów Unii Europejskiej

 

Magdalena Sokołowska,

Joanna Bereś

Renata Zbierajewska

Elżbieta Trochimowicz

06.06.2019r.

godz. 9.00

Impreza dotycząca jednego z krajów Unii Europejskiej

 

Karolina Szczepańska,

Justyna Dekarz

Renata Zbierajewska

Elżbieta Trochimowicz

07.06.2019r.

Wyjazdy/wyjścia wszystkich grup poza teren przedszkola

 

Nauczyciele grup we własnym zakresie

19.

VI 2019r.

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO -  impreza popołudniowa z Rodzicami

 

Nauczyciele grup starszych

Renata Zbierajewska

Elżbieta Trochimowicz

 

 

 

Programy profilaktyczne realizowane w roku szkolnym 2018/2019

w Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Supraślu

 

L.p.

Nazwa programu profilaktycznego

Osoby odpowiedzialne za realizację

 

1.

„Cała Polska czyta dzieciom”

 

Justyna Kowalewska

2.

„Czytający Rodzic/gość” w każdej grupie przedszkolnej

 

Nauczyciele wszystkich grup

3.

Profilaktyka jamy ustnej „Aquafresh”

 

Justyna Kowalewska

4.

„Mamo, tato wolę wodę”

Joanna Bereś,

Justyna Dekarz,

Magdalena Sokołowska,

Karolina Szczepańska

 

5.

„Dzieciaki – mleczaki”

Marta Czaban,

Elżbieta Pasich

 

6.

„Smyki kodują”

Agnieszka Masłowiecka,

Anna Puławska

 

7.

„Kubusiowi przyjaciele natury”

Wiesława Chorąży,

Małgorzata Szypluk

 

8.

„Czyste powietrze wokół nas”

program z edukacji antynikotynowej

Justyna Kowalewska,

Małgorzata Prymaka,

Grażyna Rowińska

 

 

Konkursy/warsztaty wewnątrzprzedszkolne w roku szkolnym 2018/2019

w Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Supraślu

  1. Październik/listopad - Jesienny konkurs jarzynowy – Elżbieta Pasich, Małgorzata Prymaka
  2. Grudzień - Warsztaty bożonarodzeniowe – w poszczególnych grupach
  3. Kwiecień - Warsztaty wielkanocne – impreza ogólnoprzedszkolna
  4. Marzec - Konkurs w okresie wiosennym
  5. Maj - „Sprintem do Maratonu” – Magdalena Olifieruk

 


Ostatnia aktualizacja: 2018-10-03