Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Supraślu
Strona głowna  /  Aktualności

========================================================================================================================================

Do Rodziców.

Informujemy, iż w zakładce dokumenty

znajdują się zaktualizowane:

Roczny Plan Pracy Przedszkola,

Koncepcja Pracy Przedszkola,

Kalendarz Uroczystości i Imprez

oraz Plan Współpracy z Rodzicami

Zapraszamy do lektury!

Dyrekcja Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi

im. Jana Pawła II w Supraślu informuje, iż w zakładce dokumenty

znajdują się aktualne informacje związane z ubezpieczeniem dzieci

na nowy rok szkolny 2018/2019

Aktualnoś

Serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola Rodziców i nowoprzyjęte Dzieci na dni adaptacyjne, które odbędą się 30 i 31 sierpnia 2017r. w godz. 14.00- 16.00.
              W czasie tych zajęć przyszli wychowankowie wspólnie z opiekunami poznają swoje nauczycielki, pomieszczenia przedszkolne, wyposażenie sal oraz placu zabaw. W sali zabaw Rodzice będą mogli bawić się z dzieckiem, wziąć udział w zorganizowanych zajęciach lub obserwować zachowanie swojej pociechy w czasie zabaw dowolnych.
Czekamy na WAS!!!! Do zobaczenia!

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-08-17 17:21:58

Serdecznie zapraszamy Rodziców i dzieci z naszego przedszkola do włączenia się po raz kolejny do zbiórki makulatury i zużytych baterii.

komentarzy: (0)
data dodania: 0000-00-00 00:00:00