Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Supraślu
Strona głowna  /  Aktualności

========================================================================================================================================

Do Rodziców.

Dyrekcja Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi

im. Jana Pawła II w Supraślu informuje, iż w zakładce dokumenty

znajdują się aktualne informacje związane z ubezpieczeniem dzieci

na nowy rok szkolny 2018/2019

Zapraszamy do lektury!

Serdecznie zapraszamy rodziców oraz  wszystkie małe dzieci,

które od 1 września 2018 roku rozpoczną

edukację przedszkolną, na zajęcia adaptacyjne organizowane

w naszym przedszkolu.

Starujemy w dniach 30-31 sierpnia w godzinach 14.00-16.00

Celem zajęć adaptacyjnych w przedszkolu jest ułatwienie maluchowi bezstresowego wkroczenia w świat

grupy przedszkolnej. Podczas zajęć dzieci poznają przedszkole, nauczycielki i personel obsługi. Uczestniczyć

będą  w zajęciach ruchowych oraz zabawach  integracyjnych

w sali i na terenie ogrodu przedszkolnego.

Pragniemy, aby wszystkie dzieci z uśmiechem, bez stresu i płaczu przychodziły do naszego przedszkola.

Aktualności

Serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola Rodziców i nowoprzyjęte Dzieci na dni adaptacyjne, które odbędą się 30 i 31 sierpnia 2017r. w godz. 14.00- 16.00.
              W czasie tych zajęć przyszli wychowankowie wspólnie z opiekunami poznają swoje nauczycielki, pomieszczenia przedszkolne, wyposażenie sal oraz placu zabaw. W sali zabaw Rodzice będą mogli bawić się z dzieckiem, wziąć udział w zorganizowanych zajęciach lub obserwować zachowanie swojej pociechy w czasie zabaw dowolnych.
Czekamy na WAS!!!! Do zobaczenia!

komentarzy: (0)
data dodania: 2017-08-17 17:21:58

Serdecznie zapraszamy Rodziców i dzieci z naszego przedszkola do włączenia się po raz kolejny do zbiórki makulatury i zużytych baterii.

komentarzy: (0)
data dodania: 0000-00-00 00:00:00